Police Car Driver 3D

Police Car Driver 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Car Driver 3D, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde polis arabası sürerek şehirde dolaşabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Police Car Driver 3D, polis arabalarını sürmek isteyen oyuncular ve çocuklar için özel olarak geliştirilen keyifli ve ücretsiz bir Android araba sürme oyunudur. 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunun grafik kalitesi biraz düşük olsa da, yüksek donanım özelliklerine sahip olmayan cihazlar üzerinde bile rahat bir şekilde çalıştırılması, daha çok oyuncunun oyunu oynayabilmesini sağlamaktadır.

Eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyunda süreceğiniz polis arabasoının kontrollerin oldukça rahat olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle arabayı sürerken herhangi bir problem yaşamazsınız.

Dokunmatik ekran üzerinden oynayacağınız oyunda, polis arabası ile yaptığınız hızı ekranın sağ üstünde bulunan göstergeden takip edebilirsiniz. Hız yapmayı seviyor olabilirsiniz, fakat bir polis arabası sürdüğünüzü asla unutmayın.

3 boyutlu grafikler dışında, etkileyici ses efektleri bulunan oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.