Police Car Driving Offroad 1.2 (Android)

Police Car Driving Offroad

1.2
Police Car Driving Offroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Car Driving Offroad mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir polis oyunudur

Police Car Driving Offroad boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil polis simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis oyunu olan Police Car Driving Offroad'da farklı oyun türleri karıştırılmakta. Oyunda GTA oyunlarında olduğu gibi açık dünyada dolaşıp farklı görevleri alabiliyoruz. Birçok görevde de bir yarış oyunu gibi aracımızı yüksek hızda kullanmamız gerekiyor.

Police Car Driving Offroad içinde 9 farklı polis aracını kullanabilmemiz mümkün. Bu arabalardan kimileri yüksek hız yapabilen spor arabalar şeklindeki polis rabaları, kimileri de güçlü motora sahip olan ve arazide yol alabilen 4 çeker araçlar. Oyun içinde farklı görev türleri yer alıyor ve bu görevleri yaparken uygun araçları kullanmamız gerekiyor. Kimi zaman kanından kaçan ve yüksek hız yapan bir suçluyu kovalayıp yakalamamız gerekiyor, kimi zaman da bize verilen süre içerisinde olay yerine ulaşmamız gerekiyor.

Police Car Driving Offroad'un ortalamanın üzerinde bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.