Police Car Racer 4 (Android)

Police Car Racer

4
Police Car Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Car Racer suçluları yakalamaya çalıştığımız aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

Police Car Racer tansiyonu yüksek bir araba yarışı oyunu. Fakat bu kez kaçan tarafı değil, kovalayan tarafın kontrolünü ele alıyoruz. Bir polis olarak şehrin güvenliğini sağlamamız gerekiyor. Bunun için aracımızın direksiyonu başına geçiyor ve suçluların peşine düşüyoruz. Akan trafikte amansız bir kovalamacaya atılmaya hazır olun!

Oyunun ücretsiz olduğunu da hesaba katınca sunduğu özelliklerin tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Problemsiz çalışan kontroller ve ortalama düzeydeki grafik kalitesi ile özellikle yarış oyunları oynamaktan keyif alanların severek vakit geçirebilecekleri bir oyun.

Ekranın sağ ve sol tarafında yer alan pedalları kullanarak aracımızı kontrol edebiliyoruz. Yönlendirmek içinse cihazımızı sağa ve sola eğmemiz yetiyor. Bu şekilde devam ederek tehlike yaratan sürücülerin peşine düşüyor ve onları yakalamaya çalışıyoruz. Gece ve gündüz değişimleri de oyunun bir başka dikkat çeken noktası.

Eğer siz de eğlenceli ve aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız Police Car Racer’ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR