Police Dog Airport Crime Chase 1.3 (Android)

Police Dog Airport Crime Chase

1.3
Police Dog Airport Crime Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Dog Airport Crime Chase, K9 polis köpekleriyle suçluları yakalamaya çalıştığınız bir Android oyunu.

Police Dog Airport Crime Chase, Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz en iyi polis köpeği simülasyonu oyunlarından biri. Ufak boyutlu olmasına rağmen oldukça kaliteli görseller sunan oyunda adından da tahmin edeceğiniz üzere suçluları yakalamak için özel olarak eğitilmiş köpekleri kontrol ediyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirebildiğiniz oyunda suçluların en çok boy gösterdikleri noktalardan biri olan havaalanlarında bulunuyorsunuz. Suçlunun kokusunu metrelerce öteden alabilen özel eğitimli polis köpeklerini kontrol ediyorsunuz. Polis köpeği yerine geçerek suçluları durdurduğunuz, suçluların ülkeye sokmaya çalıştıkları illegal ürünleri imha etmeye çalıştığınız oyunda bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Her bölümde yakaladığınız suçlu farklı ve bölüme başlamadan kimi yakalayacağınız söyleniyor. Görevlerde suçluları tespit edebilmek ise oldukça basit. Ok işaretini takip ederek suçluyu koşar veya durur vaziyette tabiri yerinde ise elinizle koymuş gibi bulup yakalayabiliyorsunuz. Tabii ki suçluya ulaşmak için şehri dört dönüyor, türlü engellerden geçmeniz gerekiyor ve şuçluları belli bir zamanda içerisinde yakalamanız şart.

Eğitimli K9 köpekleriyle havaalanında güvenliği sağlamaya çalıştığımız simülasyon oyunu alışma evresi gerektirmeyen oldukça basit bir oynanış sunuyor diyebilirim. Polis köpeğini hareket ettirmek için soldaki analog tuşu, engellerden atlatmak ve suçluyu yakalatmak için de sağdaki tuşları kullanıyorsunuz.

YORUMLAR