Police Dog Airport Crime City

Police Dog Airport Crime City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Dog Airport Crime City, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu.

Police Dog Airport Crime City, simülasyon oyunları oynamaktan hoşlanan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin dikkatlerini çekecek özelliklere sahip bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda havaalanının güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz.

Oyunda bazı yolcular bavullarında yasadışı objeler taşıyorlar. Silah, yasadışı eşyalar veya üst limiti aşan ağırlıktaki eşyalar tespit edilince ise kaçmaya başlıyorlar. Biz de tam bu noktada polis köpeğinin kontrolünü ele alıyoruz ve kaçanları yakalamaya çalışıyoruz.

Police Dog Airport Crime City, Android için üretilen birçok köpek simülasyonundan farklı bir çizgide ilerliyor. Öncelikle bu oyunda aksiyon daha yoğun miktarlarda kullanılmış. Oyunda sürekli olarak bir aksiyon içerisindeyiz. Ana görevleri yerine getirmeye çalışırken karşılaştığımız ipuçlarını kullanarak amacımıza biraz daha yaklaşıyoruz. Bu tarz detaylar oyunun sürükleyici olmasını garantiliyor.

Oyundaki grafikler ortalama beklentileri karşılıyor. En nihayetinde ücretsiz bir oyun. Bu türü seviyorsanız sizi tatmin edecektir.

YORUMLAR