Police Dog Training

Police Dog Training
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Dog Training, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir polis köpeği eğitme oyunudur.

Police Dog Training, televizyonlarda görüp başarılarını alkışladığımız polis köpeklerinin eğitimini konu alan bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, temel itaat eğitiminden tutun da zorlu ve nefes kesen eğitimlerle sevimli dostlarımızı eğitmeye çalışıyoruz.

Köpeklerin ne kadar sadık ve yetenekli oldukları aşikar. İnsanların en iyi dostu oldukları tezi üzerinden bir yorum yapmak gerekirse, ne kadar korumacı olduklarını ve sahiplerine gösterdikleri sadakatin onları ne kadar harika yaratıklar yaptığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu tıpkı polis köpekleri için de geçerli. Televizyonlarda sıklıkla görüyoruz. Bir operasyonun baş kahramanı genellikle köpekler oluyor. Gelişmiş duyuları ve içgüdüleri sayesinde suç teşkil eden herhangi bir durumu rahatlıkla kavrayabiliyorlar.

Police Dog Training oyunu da köpek eğitimlerinin nasıl olduğunu anlatan ve sizin de polis teşkilatı için bir köpek yetiştirmenize olanak tanıyan eğlenceli bir oyun olmuş. 3D grafiklerle görsel açıdan tatmin edici seviyede olan oyun, temel itaat eğitimi, birbirinden zorlu 5 farklı bölüm ve geçmemiz gereken zorlu engellerden oluşuyor. Stayjer konumundaki köpeğimizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz.

Bu tarz oyunlara meraklıysanız veya eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Müthiş bir eğitim ortamında polis köpeklerinin eğitimine ortak olmak için mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR