POLICE MONSTERKILL 3D (Android)

POLICE MONSTERKILL 3D

POLICE MONSTERKILL 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

POLICE MONSTERKILL 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir polis oyunudur

POLICE MONSTERKILL 3D yüksek hızlı polis kovalamacalarını bolca aksiyonla birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis oyunu olan POLICE MONSTERKILL 3D'de suçlularla savaşarak onları durdurmaya ve şehri güvende tutmaya çalışan birp olisin yerine geçiyoruz. Bu iş için de polis aracımızın şöför koltuğuna atlıyoruz ve yola çıkıyoruz. Maceramız boyunca ne kadar çok suçluyu etkisiz hale getirirsek o kadar çok para kazanabiliyoruz. Kazandığımız parayı da daha gelişmiş polis araçları satın almak için kullanabilmekteyiz.

POLICE MONSTERKILL 3D'de trafik içerisinde yol alıyoruz ve kaza yapmadan yol alarak suçluların araçlarına yetişmeye çalışıyoruz. Oyunda kullandığımız polis arabası özel silahlarla donatılmış bir araba ve yol alırken ateş edebiliyor. Yani bir yandan suçluları kovalarken diğer yandan ona ateş ediyoruz. Ayrıca yol üzerinden toplayacağımız bonuslarla silahımızı geliştirebiliyor, geçici bir süreliğine süper hızlı bir şekilde yol alabiliyoruz.

POLICE MONSTERKILL 3D'nin grafiklerinin güzel olduğu söylenebilir.