Polis Akademisi 2 (Android)

Polis Akademisi

2
Polis Akademisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polis olmak istiyorsanız ve güncel duyurulardan anında haberdar olmak istiyorsanız, Polis Akademisi uygulamasını indirebilirsiniz.

Polis Akademisi uygulaması ile Android cihazlarınızdan Polis okulları ve emniyet teşkilatına dair haberlere ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Emniyet Teşkilatı’nın ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan ve her yıl binlerce öğrenci yetiştiren Polis Akademisi, sınav ve mülakat ile öğrenci alımı yapıyor. Bu aşamaları geçtikten sonra zorlu bir eğitime başlayarak, eğitimin sonunda Emniyet Teşkilatı personeli olabiliyorsunuz. Güncel duyuruları takip ederek siz de bu eğitimi almak istiyorsanız, Polis Akademisi uygulamasını akıllı telefonlarınızda bulundurabilirsiniz.

Emniyet Teşkilatı’na dair güncel haber paylaşımlarına ulaşabileceğiniz uygulamada sınav, tercih ve yerleştirme gibi duyurulara da güncel olarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki tüm illerde yer alan Polis Okulları’nı da harita üzerinden görüntüleyebileceğiniz ve iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Polis Akademisi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Güncel haberler
  • Güncel duyurular
  • Polis okulları iletişim bilgileri

YORUMLAR