Pool Ball Classic 1.2.1 (Android)

Pool Ball Classic

Pool Ball Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pool Ball Classic, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

Pool Ball Classic, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur. Bilardo oynamayı seviyorsanız fakat salonlara gitmeye vaktiniz yoksa, bu oyun ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oynadıkça daha da çok seveceğiniz ve bilardoda ustalaşabileceğiniz bir oyun olan Pool Ball Classic'de amacınız rakibinizden önce topların hepsini tek tek deliğe sokmak. Adından da anlaşılacağı üzere klasik bir bilardo oyunu oynuyorsunuz.

Oyunun kontrolleri de gayet basit diyebilirim. Topu idare etmek için tek yapmanız gereken parmağınızla ıstakanın üzerine basılı tutmak. Topun yönünü belirledikten sonra da gücünü belirliyor ve atışınızı yapıyorsunuz.

Gerçekçi 3D grafikleri ve top animasyonları ile de dikkat çeken oyunda sanki gerçekten bilardo oynuyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Bununla birlikte sakin bir arka plan müziği ve gerçekçi ses efektleri de sizi daha çok oyunun içine çekiyor.

Bununla birlikte oyunda ayrıca farklı oyun modları da bulunuyor. Böylece sürekli aynı şekilde oynamaktan sıkılmıyor ve çeşitli seçenekleri deneyerek daha uzun süre oyun ile keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Ayrıca oyunun liderlik listeleri ile arkadaşlarınızla yarışabiliyor ve kazanımlarla da kendinizi gösterebiliyorsunuz. Siz de bilardo oynamayı seviyorsanız bu klasik fakat güzel oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR