Pop The Corn (Android)

Pop The Corn

Pop The Corn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop The Corn'da sinemada film izleyenlerin kafasına patlamış mısır fırlatıyoruz.

Pop The Corn!, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli ve zaman geçirmek için ideal bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda sinemada film izleyenlerin kafasına patlamış mısır atıyor ve onları rahatsız ediyoruz.

Söz konusu bu görevi yerine getirebilmek için öncelikle kendimize patlamış mısır yapmamız gerekiyor. Patlamış mısır yapabilmek için kullanabileceğimiz dört farklı yöntem var. Mikrodalga fırın, tava, tencere veya mısır patlatma makinesi yöntemlerinden birisini seçip mısırları hazırlayabiliyoruz.

Kovaları mısırla doldurduktan sonra sinemaya gidiyor ve hepsini tek tek fırlatmaya başlıyoruz. Bu noktada epey dikkatli olmamız gerekiyor çünkü iyi nişan almazsak fırlattıklarımız boşa gidiyor. Ziyaretçileri tam kafalarından vurursak daha fazla sinirleniyorlar ki zaten asıl amacımız da bu.

Oyunda 4 farklı boyuta sahip mısır kovası, 8 farklı aroma, 20 farklı kova deseni, 10 farklı kova tasarımı ve 50 farklı çıkartma bulunuyor. Bunları kullanarak hem mısırlarımızı hem de mısır kovamızı kişiselleştirebiliyoruz.

İlginç bir oyun deneyimi sunduğu için Pop The Corn!'u oyunseverlere tavsiye ediyoruz fakat çocukların daha fazla seveceği bir yapım olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR