Pop the Lock 1.4.2 (Android)

Pop the Lock

Pop the Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop the Lock, harika zamanlama yaparak kilidi açmanız gereken bir refleks oyunu.

Pop the Lock, Android telefon ve tabletimizde ücretsiz oynayabildiğimiz refleks oyunları arasında geliyor. Türk yapımı olmasıyla öne çıkan oyun olabildiğince sade tasarlanmış ve ilginç bir şekilde kısa sürede bağımlısı olabiliyorsunuz.

Oyunda amacımız kilidi açık konuma getirmek. Bunun içi dokunuşumuza göre kendini durduran çizgiyi yuvarlağın üzerine getirmemiz gerekiyor. Kırmız renkli çizgi sarı renkli yuvarlağın üzerine denk geldiğinde kilit açılmış oluyor ve sonraki bölüme geçiyoruz. Bu noktada oyunun kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Tek yaptığınız doğru zamanda dokunmak ancak kilidin açılması sağlayan sarı renkli yuvarlak farklı noktalarda çıkıyor ve aniden yön değiştiriyor. Ayrıca birden fazla yerde çıkabiliyor. Tüm bunlar hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Her bölümde kilidi açan mekanizmanın sayısı farklılık gösteriyor. Bölüme başlamadan kaç kusursuz dokunuş yapmanız gerektiğini kilidin ortasından görebiliyorsunuz.

Kolaydan zora doğru ilerleyen onlarca bölümle bizleri saatlerde ekran başına kilitlemeyi başaran Pop the Lock puan odaklı oyunlar arasında değil. Daha çok boş zamanlarda veya birilerini beklerken açıp kısa süreliğine keyif alarak oynayabileceğiniz türde bir oyun.

YORUMLAR