Pororo Talk 1.2.6 (Android)

Pororo Talk

Pororo Talk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pororo Talk, çocuklarınızın sevimli Pororo karakteri ile konuşarak, konuşma süreçlerinde kendileri eğitebilecekleri eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Pororo Talk, küçüş yaştaki çocukların popüler ve sevimli Pororo karakteri ile birebir iletişime geçerek konuşabildiği eğlenceli ve komik bir Android çocuk oyunu.

Çcouklarınız ile birlikte oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz Pororo Talk, çocuklarınız ile Pororo'nun telefon üzerinde konuşarak çocuklarınızın konuşma yeteneklerinin gelişmesini sağlıyor. Fakat Türkçe dil desteği olmadığı için, bizim çocuklarımıza şu an için pek uygun değil. Yine de küçük yaşta olup İngilizce eğitimi alan çocuğunuz varsa bu oyunu ister onun oynamasını sağlayabilir, isterseniz de onunla birlikte oynayabilirsiniz.

Sizin ayarladığınız zamanlarda Pororo tarafından bir çağrı alıyorsunuz. Böylece çocuğunuz telefonu açarak Pororo ile konuşabiliyor.

Oyunda tek yapacağınız şey Pororo ile konuşmak değil elbette. Telefon görüşmeleri dışında çocuğunuz Pororo üzerinde tuşlara basarak farklı enstrümanlar çalabiliyor. Her tuş farklı bir enstrümanı temsil ettiğinden çocuklarınız zaman içerisinde bu seslere alışarak küçük yaşta müzik ve müzik aletlerine ilgi duymaya başlayabiliyor. İlgi duymasa bile enstrümanların çıkardıkları sesleri tanıyorlar.

Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak bir uygulama arıyorsanız, Pororo Talk'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içerisinde satılan altın ile ekstra alışveriş yapmak da mümkün. Fakat ücretsiz olarak da kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR