Post Hill Climb Truck Racing

Post Hill Climb Truck Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Post Hill Climb Truck Racing, tırınızdaki yüke hasar vermeden götürmeniz gereken yere taşıyarak para akzanarak tırınızı geliştirebileceğiniz eğlenceli bir Android oyunudur.

Post Hill Climb Truck Racing, tır oyunları oynamaktan keyif alanlar için geliştirilen bir Android oyunudur. Oyundaki amacınız tırınıza yüklenen yük ile varış noktasına ulaşmak. Tabi giderken tırdaki yüklere hasar vermemeniz gerekiyor. Bunun için de tırı çok düzgün kullanmalısınız.

Popüler Android araba oyunu Hill Climb Racing'in ismini kullanarak çıkmış olması oyunun eksi yönlerinden bir tanesi. Çok gelişmiş oyun mekaniklerine ve grafiklere sahip olmamasına rağmen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında yer alan Post Hill Climb Truck Racing ile boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Tır içi yada dışından farklı kamera açıları kullanarak oynayabileceğiniz oyunda tırınızı ekranın solundaki direksiyon ile kontrol edebilirsiniz. Tırın gaz pedalı ve freni ise ekranın sağ altında bulunuyor. Ekranın sol üstünde sahip olduğunuz para kalan süreniz yer alıyor. Sağ üst kısımda ise tırınız ile yaptığınız hız ve oyunu durdurma tuşu bulunuyor. Ayrıca ekranın sağ ve sol kenarlarında arkanızı görmenizi sağlayan aynalar var.

Oyunda tırınız ile yükleri istenilen yere götürdükçe para kazanıyorsunuz. Daha sonra bu paralar ile tırınızı geliştirerek nakliye işlemlerini daha hızlı yapabilir hale gelebilirsiniz. Tır sürdüğünüz oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Android telefon ve tabletlerinize bu oyunu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT: Oyunun adı 3D Truck Trailer Driving olarak değiştirilmiştir.