Potion Pop

Potion Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Potion Pop, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz kaliteli bir üçlü eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor.

Potion Pop, üçlü eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin değerlendirmesi gereken oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki amacımız benzer objeleri bir araya getirip yok etmek ve en yüksek skoru toplamak.

Potion Pop eğlenceli bir oyun atmosferine sahip. Sıra beklerken veya yorucu bir günün ardından koltuğunuzda dinlenirken oynayabileceğiniz ideal oyunlardan bir tanesi. Zihin yoran oyunlardan değil ve eksinlikle eğlence odaklı bir oynanışı var.

Oyunda benzer iksirları parmağımızla hareket ettirerek yan yana getirmeye çalışıyoruz. Ne kadar fazla iksirden oluşan kombolar yaparsak alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor. Eşleştirmelerimiz sonrasında iksirlerin düşme efektleri ve eşleştirme animasyonları son derece kaliteli bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Potion Pop'ta oyuncuları 200'den fazla seviye bekliyor. Tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi bu seviyeler de kolaydan zora doğru ilerleyen bir yapıda karşımıza çıkıyor. Zorlaşan tasarımlar sebebiyle iksirleri eşleştirirken zaman zaman zor anlar yaşayabiliyoruz.

Başarılı karakteriyle beğenimizi kazanmakta zorluk çekmeyen Potion Pop, bu tarz oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız mutlaka denenmesi gerekenler listenizde bulunmalı.

YORUMLAR