Power Button Flashlight 2.0 (Android)

Power Button Flashlight

2.0
Power Button Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Power Button Flashlight oldukça pratik bir el feneri uygulamasıdır

Power Button Flashlight mobil cihazlarınızda el feneri açmayı çok dhaa pratik ve hızlı bir hale getiren bir fener uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Power Button Flashlight temel olarak cep telefonunuzun el fenerini telefonunuzun güç tuşunu kullanarak oldukça hızlı bir şekilde açmanıza yardımcı oluyor. Normalde el fenerini çalıştırabilmek için telefonunuzun ekran kilidini açmanız, sonrasında fener uygulamasını açarak feneri çalıştırmanız gerekmekte. Power Button Flashlight ile bütün bu aşamaları atlayabiliyorsunuz.

Günlük hayatta sıkça kullandığımız el fenerini açmak için telefonumuzun menüleriyle boğuşmak can sıkıcı olabilmekte. İhtiyaç anında hemen çalışmayan bir fener yerine tek tuş yardımıyla açabileceğimiz bir fener daha çok işimize yarayacaktır. Power Button Flashlight ile ek fenerinizi çalıştırmak için tek yapmanız gereken telefonunuzun güç tuşuna 3 saniye içerisinde 3 kere arka arkaya basmak.

Power Button Flashlight'ın ücretsiz sürümü ile güç tuşunuzu kullanarak fenerinizi açabilirken uygulamanın Pro sürümünü satın aldığınızda güç tuşunu kullanarak feneri kapatabiliyorsunuz.