Power Off 1.3.0 (Android)

Power Off

Power Off
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Power Off, Android cihazlarınızın anasayfasına yada diğer sayfalarına kısayol tuşu ekleyerek tek bir dokunuş ile cihazınızı hızlıca kapatmanızı sağlayan pratik ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Power Off, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanarak tek bir tuş dokunuşu ile cihazlarını kolayca kapamalarını sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Eğer her akşam telefon yada tabletinizi kapatıyorsanız fakat güç tuşuna basılı tutup açılan pencereden kapama işlemi yapmak zor geliyorsa Power Off'u kullanabilirsiniz. Uygulamanın kendi içerisinde farklı renk seçeneklerine sahip temaları da mevcut. Bu sayede kullandığınız duvar kağıdı ile uyumlu bir tema seçebilirsiniz.

Uygulama basit olarak istediğiniz sayfaya telefonu kapamanız için gerekli kısayolu koymanızı sağlıyor. Bu kısayola dokandıktan kısa bir süre sonra cihazınız kapanacaktır.

Not: Uygulamanın tek olumsuz yanı, kullanabilmeniz için cihazınızın rootlu olması gerekiyor. Eğer cihazınız yeni ise ve rootlu değil ise sadece bu uygulamayı kullanmak için rootlamanızı tavsiye etmem. Çünkü cihazınız rootlandığında var olan garanti süresi sona ermektedir. Eğer tecrübeli bir mobil cihaz kullanıcısı iseniz ve cihazınız rootluysa Power Off'u rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazınız rootlu değil ise uygulama çalışmayacaktır.