Pratik İngilizce Öğren

Pratik İngilizce Öğren
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için hazırlanmış bu İngilizce eğitim uygulaması ile her seviyeden der materyaline ücretsiz erişin.

İngilizce öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir uygulama olan Pratik İngilizce Öğren isimli bu çalışma başlangıç seviyesinden ileri düzey ingilizce bilene kadar çalışılacak malzemeler sunmayı başarıyor. Belli çalışma programlarını kapsayan yapısıyla bulunduğunuz İngilizce seviyesine göre öğrenmeniz önerilen kelime ve cümle kalıplarına ulaşıp sağlıklı bir gelişim yakalamanız mümkün.

Uygulamayı açtığınızda size birkaç kelime soruluyor. Bunların arasından bilip bilmediklerinizi işaretleyerek size özel bir eğitim programı almanız mümkün. Tinder benzeri bir kullanımı olan uygulamada kelimeleri bilip bilmediğiniz akranın sağına ve soluna atarak belirleniyor. Uygulama düzenli güncellemelerle İngilizce öğrenmenizi sağlayacak yeni içerikler yüklüyor. Böylece kullandıkça daha geniş bir çalışma alanı sizi bekliyor olacak.

Liderlik listesi olan uygulama tıpkı bir oyun oynarmışçasına en başarılı kullanıcıları sıralamaya alıyor. Bu rekabet güdüsüyle de dil öğrenme becerinizi artırabilirsiniz. Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama olan Pratik İngilizce Öğren tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir çalışma materyali. Kayıt olma işlemini Facebook hesabınızla iliştiren uygulamanın sizin yerine mesaj atmamasını sağlamak istiyorsanız Facebook gizlilik ayarlarını denetleyebilirsiniz.

YORUMLAR