Prey Anti Theft 0.5.9 (Android)

Prey Anti Theft

Prey Anti Theft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prey Anti Theft uygulaması ile Android cihazınızı uzaktan kontrol edebilir, verilerinizi koruyabilirsiniz.

Prey, akıllı telefon ve tabletinizdeki verileri olası hırsızlık durumunda koruyabilmeniz için geliştirilmiş bir güvenlik uygulamasıdır. Kaybolan veya çalınan cihazlarınızı takip edebileceğiniz ve uzaktan yönetebileceğiniz uygulama, ücretsizdir.

Tam özellikli bir anti-hırsızlık uygulaması olan Prey ile tek bir hesap oluşturarak 3 cihazınızı koruma altına alabilirsiniz. Prey hesabınıza giriş yaparak kaybolan telefonunuzun konumunu harita üzerinden takip edebilir, dahili ön ve arka kamerayı kullanarak hırsızın fotoğrafını çekebilir, yetkisiz kullanımı engellemek için uzaktaki cihazınızı kilitleyebilir, telefonunuz sessizde dahi olsa yüksek seste çalmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun SIM kartının değiştirilmesi durumunda anında haberdar olabilir ve herhangi bir telefonunuzla SMS aktivasyonu gerçekletirerek anlık olarak rapor alabilirsiniz.

Türkçe dil desteği de sunan anti hırsızlık uygulamasının kullanımı son derece basittir. Web tarayıcınız üzerinden Prey hesabınıza giriş yapın ve ardından cihazınızın kaybolduğunu veya çalındığını belirtin. Bu adımdan sonra cihazınızı kim kullandığı ve cihazın bulunduğu konumu hakkında gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Eğer uzaktaki cihazınız için daha fazla kontrol seçeneği ve ek güvelik istiyorsanız Prey hesabınızı yükseltebilir, sınırsız sayıda cihaz takip etme, gerçe zamanlı kontrol, bilgilerin SSL şifreleme kullanılarak gönderilmesi, cihaz başına 100 rapor saklama, e-posta desteği gibi ek özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Milyonlarca kullanıcının güvendiği Prey uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletinizdeki verileri yetkisiz kişilerden korumanızı sağlayan alternatif bir anti-hırsızlık uygulaması ve kesinlikle denenmeli.