Primal Legends (Android)

Primal Legends

Primal Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Primal Legends, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir online strateji oyunudur.

Primal Legends, dünyanın her yerinden insanlarla karşılaşabileceğiniz bir online strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, çeşitli taktik ve stratejilerle rakiplerinizi alt etmeye çalışacaksınız. Oyunun bağımlılık yaptığını söyleyebilirim, dilerseniz oyuna biraz daha yakından bakalım.

Primal Legends oyununa ilk girdiğinizde 3 farklı giriş seçeneğiniz bulunuyor. Misafir olarakta bağlanabileceğiniz oyunda bir arenada player versus player düellolara giriyor ve rakiplerinizi birer birer düşürmeye çalışıyorsunuz. Çeşitli kahramanların bulunduğu oyunda hepsinin ayrı bir özelliği bulunuyor ve rakibinizin hamlelerini en az yarayı alarak savuşturmalısınız. Üst tarafta bulunan HP ilk kimin biterse o kaybediyor. Dolayısıyla siz de stratejilerinizi iyi belirlemelisiniz.

Primal Legends Özellikleri

  • Misafir olarak oyuna girebilme
  • 3'lü eşleştirme ve kart oyunlarının karışımı
  • 200'den fazla seviye
  • Kolay oynanış, zor uzmanlaşma
  • Gerçek zamanlı PvP imkanı
  • Oyun içi satın alımlar

Primal Legends oyununu dilerseniz ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında oyun içi satın alımlar yaparak daha güçlü bir hesap yaratmanızda mümkün. Bağımlılık yaratan bu oyunu denemenizi ve vakit geçirmenizi öneririm. 

NOT: Uygulamanın boyutu ve versiyonu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.