Prime Peaks 2.5.3 (Android)

Prime Peaks

Prime Peaks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz grafiklere sahip olan bir mobil oyundur.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Prime Peaks, A25 Apps tarafından geliştirildi ve sunuldu. 

Eşsiz grafikleri ile oyunculara eğlenceli ve sürükleyici bir atmosfer sunan yapım, en yeni ve bir o kadar da heyecanlı bir atmosfer sunuyor. Gerçekçi fizik motorunun kullanıldığı oyunda, birbirinden farklı araçlar bulunuyor. Seviye sisteminin yer aldığı oyunda, seviyemiz arttıkça diğer araçların ve haritaların kilitlerini açabilecek ve keyifli vakit geçirebileceğiz.

Oyunculara eğlenceli bir oyun deneyimi sunan bu mobil oyunda, bizleri engebeli yol şartları bekliyor. Oyuncular bu yollarda ilerledikçe çeşitli zorluklar ile karşı karşıya gelecek ve araçlarının performansı yetersiz kalacaktır. Oyun içerisinde elde edilen altınlar ile oyuncular araçlarının performansını artırabilir ya da oyunda yer alan başka bir aracı satın alabilirler. 

Ses efektleri ile oyunculara eğlenceli bir atmosfer sunan yapım, tamamen ücretsiz olarak mobil platform oyuncularına sunulmuştur. Ekranda bulunan gaz fren pedalı ile oynayacağımız oyunda, alışılmışın dışında tasarlanmış pistler bulunmaktadır. Oyun içerisinde yaz ve kış temalarının da bulunduğunu unutmadan belirtelim.
 

YORUMLAR