Prison Escape Police Bus Drive

Prison Escape Police Bus Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prison Escape Police Bus Drive mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hapisten kaçış oyunudur

Prison Escape Police Bus Drive oldukça heyecanlı anlar yaşayabileceğiniz bir mobil hapisten kaçış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hapishaneden kaçış oyunu olan Prison Escape Police Bus Drive'da oyuncular hapishanede tutsak olan bir mahkumun yerine geçiyorlar. Özgürlüğüne kavuşmak isteyen mahkumu kurtarmak ise bizim elimizde. Bu iş için gardiyanları atlatmamız, güvenlik noktalarını geçmemiz ve hapishane otobüsüne ulaşarak bu otobüsle hapisten uzaklaşmamız ve izimizi kaybettirmemiz gerekiyor. Bütün bu işleri yaparken de ince hesaplamalar yapmamız gerekmekte.

Prison Escape Police Bus Drive'da cezaevinden kaçabilmek için hapishanede ayaklanma başlatıyoruz ve diğer mahkumların ortalığı karıştırmasını bekliyoruz. Sonrasında ise gardiyanları birer birer etkisiz hale getiriyor, anahtarlarını alarak kapıları açıyoruz. Oyunun son aşamasında ise cezaevi otobüsüne atlıyoruz ve bu otobüsü kullanarak güvenlik güçlerini atlatmaya çalışıyoruz.

Prison Escape Police Bus Drive aksiyonu ve araç kullanmayı bir arada sunuyor. Oyunun grafik kalitesi çok yüksek seviyede değil.