Props 1.0.7 (Android)

Props

Props
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Props, Sony'nin Android kullanıcılarına özel olarka sunduğu oldukça güzel ve eğlenceli bir fotoğraf süsleme uygulaması.

Props, Android kullanıcılarının fotoğrafları hem yazılı hem de eşyalarla süslemesine imkan sunan eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulaması. Fotoğraf düzenleme uygulaması kateforisinde yer alan Props, Sony'nin resmi uygulaması olarak uygulama marketlerde bulunuyor.

Şekilli ve süslü yazılar ekleme ile birlikte bir çok nesneyi de fotoğraflara ekleme özelliği bulunan uygulama, Sony'nin yüz tanıma teknolojisine de sahip. Böylece fotoğraflardaki yüzleri otomatik olarak algılayarak istediğiniz süsleme işlemlerini daha kolay yapabilme şansı sunuyor.

Uygulama ile objeleri ekledikten sonra değiştirmek için üzerine basmanız, yerlerini değiştirmek için ise basılı tutarak sürüklemeniz yeterli. Son derece kolay ve rahat bir kullanıma sahip olan Props, kendi kategorisinde yer alan uygulamalara göre oldukça gelişmiş bir uygulama diyebilirim.

Fotoğraflarınızı düzenleyerek çok daha güzelleştirebileceğiniz ve böylece ortaya muhteşem fotoğraflar çıkarabileceğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR