Psebay: Gravity Moto Trials 3.1.29 (Android)

Psebay: Gravity Moto Trials

Psebay: Gravity Moto Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Psebay: Gravity Moto Trials, eğlence ve macera dolu keyifli yarışlar yapabileceğiniz, güzel bir motosiklet oyunudur.

Dağlık bölgelerde motosiklet sürüşü yapabileceğiniz Psebay: Gravity Moto Trials, mobil platformda yarış oyunları arasında yer almaktadır. 

Büyüleyici ses efektleri ve manzaraları ile oldukça dikkat çeken bu oyunda, keyifli bir motosiklet sürüşü sizleri bekliyor. Oyun içerisinde onlarca farklı tema ve bölüm yer almaktadır. Başarılı ve uzun mesafeli sürüşler yaparak sonraki seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Zorlu parkurlarda yüksek tepeler ve rampalar bulunmaktadır. Dağlık alanlarda çıkacağınız bu yolculukta bataklık, çürük zemin ve birçok farklı engelle karşılaşmanız mümkün.

Kolay ve basit kontrolü ile zorlanmadan oynayacağınız bu oyunda, motosikletinizi yükselterek daha dayanıklı bir hale getirebilirsiniz. Havadayken akrobatik hareketler yapabilir ve yön hakimiyeti kazanabilirsiniz. Motosikletiniz ile eşsiz bir yarış deneyimi yaşayarak, usta bir sürücü olmak için hünerlerinizi göstermenin vakti geldi. 

Yüz binlerce motosiklet tutkunu tarafından sevilen ve ücretsiz olarak hizmet veren Psebay: Gravity Moto Trials, Android ve İOS sürümlü tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynanılabilir. Yarış oyunları arasında yer alan ve keyifli bir motosiklet sürüşü yapabileceğiniz, muazzam bir oyun olarak dikkat çekmektedir. 
 

YORUMLAR