Pull My Tongue 1.1.1 (Android)

Pull My Tongue

Pull My Tongue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pull My Tongue mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Pull My Tongue her yaştan oyun severe hitap eden ve boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda Greg adlı kahramanımıza katılıyoruz ve birlikte zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Bir bukalemun olan kahramanımız Greg patlamış mısır yemekten büyük keyif alıyor ve bu iş için de karşısına çıkan engelleri aşması gerekiyor. Biz de ona bu engelleri aşabilmesi ve patlamış mısırları yiyebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Pull My Tongue'da her bölümde belli sayıda patlamış mısır karşımıza çıkıyor ve bu mısırların hepsini yememiz gerekiyor. Mısırlara giden yolda ise karşımıza elektrik tuzakları, patlayan balonlar gibi engeller çıkıyor. 90 bölümün yer aldığı Pull My Tongue'da 5 farklı dünyayı ziyaret etmekteyiz.

Renkli 2 boyutlu grafiklere sahip olan Pull My Tongue hem beyin jimnastiği yapmanızı hem de bolca eğlenmenizi sağlamakta.

YORUMLAR