Pumped BMX 3 1.0 (Android)

Pumped BMX 3

1.0
Pumped BMX 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pumped BMX 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bisiklet oyunudur

Pumped BMX 3 birçoğumuzun çocukluğunda vazgeçilmez yere sahip olan BMX bisikletleri kullanarak yarıştığımız bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir bisiklet yarışı oyunu olan Pumped BMX 3'te bizi oldukça zorlu yarış parkurları bekliyor. Asfalt yollar yerie rampalarla ve çukurlarla kaplı arazilere çıktığımız oyunda temel amacımız ise bisikletimizle kaza yapmadan yol alarak farklı akrobatik hareketler gerçekleştirerek puan kazanmak. Farklı numaraları birleştirdikçe de kombo yapabiliyor ve bonus puan kazanabiliyoruz.

Pumped BMX 3'te rampalardan uçabiliyoruz ve havada süzülürken BMX bisikletimizle taklalar atabiliyor ve çeşitli numaralar yapabiliyoıruz. Bu hareketleri yaparken dikkat etmemiz gereken şey ise yere doğru bir şekilde iniş yapmak. Eğer yaptığımız akrobatik hareketi zamanında tamamlayamazsak bisikletten düşüyoruz ve puan kazanamıyoruz.

2 boyutlu graifklere sahip olan Pumped BMX 3 oldukça akıcı bir şekilde çalışabilmekte. Oyun görsel olarak yüksek kalite sunuyor, oynanış da bir hayli eğlenceli.