Push Panic

Push Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renklerin ve aksiyonun eksik olmadığı Push Panic, kısa zamanda hızlı karar vermenizi gerketiren bir puzzle oyunu. Hem kafa hem refleks çalıştırmaya hazır olun.

Renkli ortam sizi kandırmasın! Push Panic, gerilimi üst noktalarda yaşayacağınız heyecan dolu bir puzzle oyunu. Yukardan alanınıza sürekli olarak blokların düştüğü bu oyunda amacınız ekranı hızlıca temizlemek. Ekranınız dolmaya başladığı anda sakın pes etmeyin! Bir tane doğru hamle ile toparlama şansınız yüksek. Ne var ki bunun için konsantrasyonunuzu kaybetmemeniz gerekiyor. Sabır ve hızlı düşünme yeteneğinizi kombine ederseniz bu oyunu avucunuzun içinde bilin.

Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, artan seviyelerle birlikte hem oyun oldukça hızlanıyor, hem de farklı renklerde bloklar alanınıza düşmeye başlıyor. Kendinizi emin hissetmeye başladığınız bir noktadan sonra bulunduğunuz noktayı dünya üzerinde oynayan diğer oyuncuların puanlarıyla da kıyaslamanız mümkün. Push Panic için düşünülmüş olan güzel şeylerden biri de farklı oyun modları. Modlar şu şekilde:

Score Panic:
Sonsuz bir oyun modunda nereye kadar dayanabileceğinizi sınayıp maksimum puanı elde etmeye çalışın.

Color Panic:
Aynı bloktan 8 tanenin ekranda durmasına izin verirseniz oyun bitiyor. Çok birikmeden hızlıca temizlik yapmanız gerekiyor.

Time Panic:
180 saniye içersinde biten bu oyun modunda en yüksek puanı almanın yollarını bulun ve oyunun ince taktiklerini keşfedin.

Uzun beklemeler gerektirmeden ve adrenalinin eksilmediği bir puzzle oyunu arayanlara tavsiye edilebilecek Push Panic, türünün iyi örneklerinden biri.

YORUMLAR