Push The Squares 1.0.0 (Android)

Push The Squares

Push The Squares
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Push The Squares bulmaca türü oyunlar oynamaktan keyif alan kullanıcıların seveceği türden bir oyun.

Push The Squares son derece basit bir altyapıya sahip olmasına rağmen tuhaf bir şekilde insanı içine alan bir oyun. Bulmaca oyunları yapı olarak tasarlaması kolay sayılabilecek oyun kategorileri arasında yer alıyor. Yapımcılar da bunu fırsat bilerek her geçen gün karşımıza yeni yapımlarla çıkıyor. Fakat ne yazık ki bu oyunların birçoğu sıkıcı ve başka bir oyunun taklidi olmaktan öteye geçemiyor. Push The Squares ise mütevazi altyapısına rağmen kalabalıktan sıyrılmayı başarabilen nadir seçeneklerden bir tanesi.

Oyundaki amacımız kolay gibi görünse de bir süre sonra ne kadar zor olduğu anlaşılıyor. Kare kutuları aynı renkteki yıldızlarla birleştirmeye çalıştığımız Push The Squares'de 100 farklı bölüm bulunuyor. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Push The Squares'de de bu bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölüm alışma havasında ilerliyor. Sonraki bölümler ise oyunun hiç de kolay lokma olmadığını kanıtlıyor.

Temiz ve anlaşılır çizgilere sahip olan Push The Squares, bulmaca türündeki oyunlardan keyif alan oyunseverlerin göz atması gereken seçneklerden bir tanesi.

YORUMLAR