Quick Remote 2.12.1 (Android)

Quick Remote

Quick Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick Remote, Sony tarafından geliştirilen ücretsiz ve resmi bir Android kumanda uygulaması.

Quick Remote, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden televizyonlarınızın kumandasını sağlayabildiğiniz ücretsiz ve resmi bir uzaktan kumanda uygulaması.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan Quick Remote uygulaması, televizyon izleme keyfinizin artmasını da sağlıyor. Uzaktan kumanda özelliği dışında izleyebileceğiniz programlar da sunan uygulama sayesinde televizyon izlemekten daha da eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Sony Bravia cihazlarınızı da kumanda etme özelliği sunan uygulama, LG'nin televizyonları ile de uyumlu olaral çalışabiliyor. Böylece bu yararlı programdan çok daha fazla kullanıcı yararlanabilir hale geldi.

Televizyon üzerinde en çok izlenen programların listesini sizlere sunan Quick Remote, oldukça hızlı çalışan ve aynı zamanda kolay kullanıma sahip olan bir uygulama.

Televizyon kumandalarınızı kenara kaldırmanızı sağlayacak olan uygulamanın televizyonu kumanda edebilmesi için smart tv olarak adlandırılan akıllı televizyon modellerine sahip olmanız gerekiyor.

Sony'nin televizyon modelleri üzerinde çalışan uygulamanın desteklemiş olduğu tüm modelleri uygulamanın mağaza sayfasından kontrol etme imkanınız var. Eğer sahip olduğunuz Sony ya da LG TV'ler bu listede yer alıyorsa uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.