Race the Traffic Moto 1.0.3 (Android)

Race the Traffic Moto

Race the Traffic Moto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Race the Traffic Moto eğlenceli bir mobil yarış oyunudur

Race the Traffic Moto güzel grafiklere sahip olan ve heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Race the Traffic Moto'da trafiğe karşı en yüksek hızda yolculuk etmeye çalışan bir sürücüyü yönetiyoruz. Oyuna kullanacağımız motoru ve sürücümüzü seçerek başlıyoruz ve trafiğe çıkıyoruz. Oyundaki temel amacımız trafikteki araçlara çarpmadan yol almak ve kontrol noktalarından geçmek. Araçları geçtikçe nitro kazanıyoruz ve bu nitroyu kullanarak yüksek hızlara çıkabiliyoruz.

Race the Traffic Moto'da değişik tarzdaki motorları kullanabilmemiz mümkün. Oyunda kazanacağımız parayla yeni motorları da satın alabiliyoruz. Race the Traffic Moto'da bize 3 farklı oyun modu sunuluyor. Bu oyun modlarında tek şeritli yollarda, çift şeritli yollarda yarışabiliyor veya başka motorlarla yarışarak motorcular arasında saygınlık kazanmaya çalışıyoruz.

Race the Traffic Moto göze hoş görünen grafiklere sahip. Motorunuzla kazan yaptığınızda da gerçekçi bir şekilde motorcunuzun düştüğünü ve arabaların hasar aldığını görebiliyorsunuz. Oyunu 3 farklı kontrol yönteminden birini kullanarak oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR