Race The Traffic 1.0.5 (Android)

Race The Traffic

Race The Traffic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Race The Traffic tamamen ücretsiz olarak sunulan, aksiyonu yoğun olarak sunan keyifli bir yarış oyunudur.

Race The Traffic adından da kolayca anlaşılacağı gibi yarış ve hız üzerine kurulmuş bir oyun. Uygulama marketlerde bu kategoride onlarca farklı seçenek olsa da pek çoğu kalitesiz görsellere ve dinamiklere sahip. Fakat Race The Traffic iyi tasarlanmış ve özen gösterilmiş dinamikleriyle kötü yarış oyunu örneklerini kolayca geride bırakabilecek düzeyde.

Oyunda akan trafikte hız yapıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Gidiş geliş sürekli olarak akan trafikte bunu yapmak hiç de kolay değil. 3 farklı oyun moduna sahip olan Race The Traffic’de çok sayıda farklı araba tipi mevcut. İstediğiniz arabayı seçip yarışa başlayabilirsiniz. Genel atmosferle uyum içinde ilerleyen ses efektleri ve müzikler, oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Race The Traffic farklı kontrol mekanizmalarına sahip. İster cihazınızın ivmeölçeriyle ister ekran üzerinde yer alan yönlendirme tuşlarıyla aracınızı yönlendirebilirsiniz. Çoğu araba yarışında olduğu gibi bu oyunda da araçlarımızı upgrade edebiliyoruz.

Satın alacağımız güçlendirmelerle aracımızın hızını, yol tutuşunu ve fren performasını artırabiliyoruz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir yarış oyunu arıyorsanız Race The Traffic ideal bir oyun.

YORUMLAR