Racing Cars 3D

Racing Cars 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tuhaf ve sönük. Racing Cars 3 her ne kadar bu kelimeler üzerine kurulu olsa da araba yarışı sevenler için iyi bir seçenek olabilir.

Araba yarışı kategorisinde yer alan Racing Cars 3 aslında sıradan fakat keyifli bir oyun. Racing Cars 3D ne grafik ne de oyun içi dinamikler olarak en iyileri arasında değil fakat sunduğu eğlence miktarı yüksek denebilir (en azından araba yarışı sevenler için!).

Oyunda kokpit içi kamera açısı kullanılmış. Grafikler ve detaylar biraz daha iyi olsaydı bu kamera açısı çok keyifli olabilirdi. Fakat bu şekilde tam olarak "felaket" görünüyor. Ucuz çocuk oyuncakları gibi bir araba modellemesi kullanılmış. Hani şu şeffaf tekerlekli, ışıklı arabalardan. Tuhaf bir direksiyon simidi, garip görünen bir konsol ve sanki Google Maps'ten onlarca kez, pikselleri bozulana kadar yakınlaştırılıp da alınmış gibi görünen asfalt modellemesi...

Yapaylık hissi bu oyunu baltalayan tek özellik değil. Kontrollerin de elden geçirilmeye ihtiyacı var. Genel olarak başarılı diyemeyeceğim fakat bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız belki denemek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR