Racing Ferocity 3D: Endless 2.5.9 (Android)

Racing Ferocity 3D: Endless

Racing Ferocity 3D: Endless
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adrenalin dolu yarışlara katılacağız.

Gamexis’in ücretsiz olarak mobil oyunculara sunduğu Racing Ferocity 3D: Endless bir yarış oyunudur.

Bünyesinde birbirinden farkl yarış araçlarına yer veren yapım da akıcı trafiğe karşı adrenalin dolu yarışlara katılacak ve bitiş çizgisini ilk geçen yarışçı olmak için mücadele edeceğiz. Şehrin sokaklarında akıcı trafiğe karşı yapılan mücadelelerde oyuncular araçlarını kişiselleştirebilecek ve diledikleri değişiklikleri yapmakta özgür olacaklar.

Kaliteli grafikler üzerine kurulan yapımda oyuncular ses efektleri sayesinde kendilerini gerçek bir yarış atmosferinde hissedecekler. Birbirinden farklı çok sayıda yarış pisttinin de yer aldığı yapımda aracımızın lastiklerini, rengini, rüzgarlığını ve daha birçok detayı dilediğimiz gibi ayarlayabilecek ve özelleştirebileceğiz.

Tamamen ücretsiz olarak mobil yarış severlere sunulan yapımda farklı otomobilleri sürme fırsatı elde edeceğiz. Oyuncular kazandıkları yarışlar sonrasında çeşitli ödüller kazanabilecekler. 100 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Racing Ferocity 3D: Endless, 3D grafik açıları ile en iyi yarış deneyimlerinden bir tanesini sunacak.

İyi eğlenceler dileriz.
 

YORUMLAR