Racing Fever: Moto 1.1.1 (Android)

Racing Fever: Moto

Racing Fever: Moto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Fever: Moto, nefes kesen sahnelerin yer aldığı zevkli bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Racing Fever: Moto, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz son derece zevkli bir motor yarışı oyunu olarak ön plana çıkıyor. Nefes kesen sahnelere sahip olan oyunda polisten kaçıyor ve motorunuzu sürekli geliştiriyorsunuz.

Adrenalin, heyecan ve eğlence dolu bir oyun olan Racing Fever: Moto, muhteşem yarış deneyimi sunmaktadır. Türk yapımcılar tarafından geliştirilen oyunda aksiyon dolu parkurları tamamlamaya çalışıyor ve yeteneklerinizi de sonuna kadar kullanıyorsunuz. Dinamik ve gerçekçi açı sunan kameralarıyla da yarışın içerisindeymiş gibi hissettiren oyunda 16 farklı tipte ve hızda motorlar yer alıyor. Hepsi birbirinden hızlı olan bu motorları geliştirip modifiye ederek yarışa daha fazla heyecan katabiliyorsunuz. Çete liderleriyle de mücadele etmeniz gereken oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Farklı kontrol sistemlerine sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Eğer dolu dolu bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız Racing Fever: Moto tam size göre bir oyun diyebilirim. Racing Fever: Moto oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR