Racing Xtreme 2 (Android)

Racing Xtreme 2

Racing Xtreme 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canavar kamyon yarışı oyununda adrenalin yüklü yarışlar sizi bekliyor.

Racing Xtreme 2, offroad yarış severlere hitap eden mobil oyunlar arasında. T-Bull tarafından geliştirilen ücretsiz yarış oyununda canavar kamyon yarışlarına katılıyoruz. Boss yarışları, sıralamalı yarışlar, çılgın yarışlar, günlük yarış modu, sınırlı süreli yarışlar ve daha nice adrenalin yüklü mücadeleler sunuyor.

Görsel anlamda - tanıtım görsellerinin kalitesine yaklaşmayan oyun içi görseller sunarak - biraz hayal kırıklığı yaratan T-Bull yapımı offroad - canavar kamyon yarışı oyununda vadi, tepe, göl, demiryolları ile güzelleştirilmiş bölgelerde 4x4 offroad araçlarıyla online yarışlara giriyoruz. Özelleştirme ve yükseltme seçenekleriyle hayalimizdeki canavar kamyonu tasarlayıp favori yarış modumuzu seçiyor ve tüm dünyaya en iyi canavar kamyon sürücüsü olduğumuzu gösteriyoruz.

Çapraz kamera açısından oynanış sunan yarış oyununun kontrol sistemini başarılı buldum. Gaz ve nitro dışında herhangi bir kontrol butonu bulunmaması oyunun her yaşta mobil yarış oyunu severe açık olduğunu gösteriyor.

Racing Xtreme 2 Özellikleri:

  • Seçilebilir 30 aşırı yüksek performanslı canavar kamyon
  • Canavar kamyonlar için tasarlanmış atlamalı zıplamalı pistler (çamurlu pist mevcut)
  • Yükseltme seçenekleri (lastik, nitro, egzoz, motor, dişli, gövde vs)
  • Farklı oyun modlarında kafa kafaya adrenalin yüklü yarışlar