Rage Quit Racer

Rage Quit Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rage Quit Racer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Rage Quit Racer oyunculara değişik bir yarış deneyimi sunan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Rage Quit Racer gelecekte geçen ve bilim kurgu filmlerini andıran bir altyapıya sahip olan bir oyun. Rage Quit Racer'da lazerlerle ve renkli ışıklarla dolu tünellerde yarışmaktayız. Bu yarışlardaki temel hedefimiz ise karşımıza çıkan engellere takılmadan ve kaza yapmadan en uzun süre en yüksek hızda ilerlemek ve en yüksek puanı yakalamak.

Rage Quit Racer'da yarışırken karşımıza kirişler ve havada yol alan araçlar çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek yüksek hızda bir hayli güçleşiyor. Bu nedenle Rage Quit Racer reflekslerimizi test eden bir oyun. Retro tarzda bir görünüme sahip olan Rage Quit Racer'da derin bir kuyudan aşağıya düşüyormuşçasına yarışmaktayız. Oyunda kullanılan birinci şahıs bakış açısı oyunu daha da heyacanlı hale getirmekte.

Rage Quit Racer'da yolumuza çıkan bonusları toplayabiliyoruz ve nitromuzu kullanarak geçici bir süreliğine süper hızlara çıkabiliyoruz. Mobil cihazınızın hareket sensörüyle oynayabileceğiniz Rage Quit Racer'da dilerseniz tek başınıza dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz.