Rakkip Okey 1.0.3 (Android)

Rakkip Okey

Rakkip Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rakkip Okey, arkadaşlarınızla yada diğer binlerce online oyuncu ile karşılıklı okey oynama keyfi yaşayabileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.

Facebook üzerinde en çok oynanan online Okey oyunlarından bir tanesi olan Rakkip Okey'in Android versiyonu da çıkartıldı. Ücretsiz olarak sunulan oyuna ister misafir olarak giriş yapabilir isterseniz Facebook hesabınız ile bağlanabilirsiniz. Facebook hesabınız ile bağlandığınızda resminizi görüntülemek zorunda değilsiniz. Kendinize özekl bir okeyci karakteri oluşturarak hazır resimler içerisinden bir profil fotoğrafı seçebilirsiniz.

2.3 ve 4 kişilik Okey masalarında oyun oynabiliyorsunuz. Üstelik okeyde tecrübeli değilseniz yada çok yeniyseniz endişe etmenize gerek yok. Çünkü yeni başlayanlar, acemiler, çaylaklar, ustalar ve tecrübeliler için farklı oyun odaları bulunuyor. Farklı oyun odaları dışında hızlı masa, göstergeli, okeyine ve rövanşlı olmak üzere farklı okey türleri de uygulama üzerinden ulaşabilecekleriniz arasında.

Oyunu oynayabilmek için Android cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir. Oyundan sık sık düşme gibi problemler yaşıyorsanız internet bağlantınızın iyi çektiği bir yerde olduğundan emin olunuz.

Ülkemizde 7'den 70'e herkesin bildiği en popüler oyunlardan biri olan Okey'i akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde diğer online oyuncular yada arkadaşlarınız ile birlikte oynamak istiyorsanız Rakkip Okey'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR