Ramazan İmsakiye 2015

Ramazan İmsakiye 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan İmsakiye 2015, Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur vakitlerini takip edebileceğiniz ücretsiz bir Android imsakiye uygulaması.

Ramazan İmsakiye 2015, adından da çok net olarak anlayacağınız üzere 2015 Ramazan ayı boyunca Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir imsakiye uygulaması.

Sade ve basit arayüzüne sahip olan uygulamanın kullanımında herhangi rahatsızlık verici unsur yok. Tüm şehirlerde kullanılabilen uygulamanın içerisinde imsak ve iftar vakitleri olduğu gibi bayram namazı saatleri de yazıyor. Ayrıca iftara yarım saat kala sizi uyaran uygulama böylece ne zaman yemek yiyeceğinizi bilmenizi sağlıyor. Diğer özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • İftardan 30 dakika önce bildirim alma
  • Tüm iftar vakitlerini görme
  • Ramazan'ın kaçıncı günü olduğunu, geçen ve kalan günlerini listeleme
  • Türkiye'deki tüm şehirler için iftar ve imsak vakitleri

Not: Uygulama içerisinde yer alan saatler temkinli saate göre ayarlandığı için ilçelere göre 5 - 10 dakika arasında farklılık gösterebilir. Bu yüzden oturduğunuz il ve ilçeye göre tedbirli davranmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

Duvara astığımız imsakiyelerden sonra tanıştığımız mobil imsakiyelerden bir tanesi olan Ramazan İmsakiye 2015, Android telefon ve tablet kullanıcıları tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

YORUMLAR