Raunt Cep

Raunt Cep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raunt Cep, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, üniversiteye hazırlık sürecinde kişisel asistanınız olacak bir eğitim uygulamasıdır.

Raunt Cep, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere rehberlik etmesi için tasarlanmış bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulamada, istediğiniz okulu ve bölümü kazanmak için kendinize yol çizebilir ve çalışmalarınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. Şuanda birçok eksiği bulunsa da ilerleyen dönemlerde adını sıkça duyacağımız bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Üniversite hazırlanan öğrenciler gerek okullarında gerekse özel eğitim aldıkları yerlerde rehberlik hizmeti alsalarda, teknolojinin gelişmesiyle bunu mobil platformlarla entegre etme ihtiyacı duyuldu. Raunt Cep uygulaması da bana kalırsa fikir olarak en güzel uygulamalardan biri ve sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettim. Kağıt üzerinde çözdüğünüz testin cevaplarını, her testin sağ üst köşesinde bulunan karekodu okutarak Raunt Cep Uygulaması üzerinden sisteme girebiliyorsunuz ama bu sistemin tam olarak oturmadığını söylemek zorundayım. Diğer yandan Bugün Ne Çalışmalıyım? gibi rehberlik eden kategorilerde bulunuyor. Bildirim sistemi sayesinde sınav performanslarınızı, hangi konulara çalışmanız gerektiğini ve hangi testleri çözmeniz gerektiğinizi alabiliyorsunuz. Ama dediğim gibi sistemde şuan pek çok hata var ve kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri de bu. 

İçerisinde YGS-LYS Puan Hesaplama fonksiyonu da bulunan Raunt Cep'i ücretsiz indirebilirsiniz. Umarız kısa sürede eksikleri kapatırlar. 

YORUMLAR