RC Racing Rival

RC Racing Rival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RC Racing Rival, Android işletim sistemi cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz aksiyon dolu bir yarış oyunu.

RC Racing Rival, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli ve aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu arayanlara hitap eden bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda uzaktan kumandalı arabaların sokak yarışlarına konuk oluyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda dikkatimizi çeken ilk şey grafik kalitesi ve modellemelerdeki detaylar oluyor. Birçok yarış oyunu denemiş olmamıza rağmen RC Racing Rival'ın sunduğu kaliteye yaklamabilenlerin sayısı çok fazla değil. Grafiklere ek olarak komutlarımızı kesintisiz bir şekilde yerine getiren kontrol mekanizması da oyunun kalite algısı artıran bir detay.

RC Racing Rival'da farklı tasarımlara sahip birçok pist bulunuyor. Bu pistlerin her biri tüm araba kullanma kabiliyetlerimizi test edecek türden bir tasarıma sahip. Zorlu pistlerde rakiplerimizi yenmeye çalışırken aniden değişen hava şartları bizi olumsuz etkileyebiliyor. Bu yüzden hem pistteki virajlara hem rakiplere hem de hava şartlarına karşı dikkatli olmamız gerekiyor. Eğer herhangi bir hata yaparsak aracımız hasar alabiliyor. Hasar modellemelerinin de gerçekçi olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

İlginç atmosferiyle öne çıkan RC Racing Rival, yarış oyunlarına meraklı Android sahiplerinin mutlaka göz atması gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR