RC Ship Simulator 0.9.1 (Android)

RC Ship Simulator

RC Ship Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RC Ship Simulator, simülasyon tarzında gemi sürebileceğiniz ve kaptanlık yeteneğinizi ölçebileceğiniz bir mobil oyundur.

Denizin üzerinde süzülen gemileri herkes kullanmak ister. Fakat kaptan olmak göründüğü kadar kolay değil. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz RC Ship Simulator, size kaptanlığın zorluğunu gösterecek.

RC Ship Simulator oyunuyla birlikte gemi sürme imkanına kavuşuyorsunuz. Bu sayede RC gemi maketini kullanabilir ve denizin üzerinde istediğiniz yere gidebilirsiniz. Yalnız kaptanlığı tam öğrenmeden kıyıdan fazla uzaklaşmamaya çalışın. Çünkü herhangi bir olumsuz durumda sizi ve geminizi kurtarabilecek kimse olmayacaktır.

RC gemi simülasyonunda yarış yapma imkanınız da var. Birbirinden güçlü motorlara sahip olan gemilerle birlikte belirli bir rotada yarışabilirsiniz. Fakat yarışları kaybetmemek için geminizin oldukça hızlı olması gerekli. Bu yüzden yarışa başlamadan önce en hızlı gemiyi seçin ve rotadan çıkmadan rakiplerinizi geçmeye çalışın. Araba yarışlarındaki standart yollara oranla; suyun üzerinde yarış yapmak oldukça eğlenceli ve zor. 

Birbirinden farklı etapları ve bölümleri ile birlikte gemi sürmek isteyenleri RC Ship Simulator büyük bir eğlenceye davet ediyor. Eğer siz de gemi kullanmak istiyorsanız RC Ship Simulator'ı hemen şimdi indirin!

YORUMLAR