Real Bus Games 2019: Bus Simulator 1.0 (Android)

Real Bus Games 2019: Bus Simulator

1.0
Real Bus Games 2019: Bus Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otobüs şoförlüğü yapacağız.

Bizlere akıllı telefonlarımızda otobüs sürme deneyimi yaşatacak olan Real Bus Games 2019 ücretsiz olarak Google Play’de yayınlandı.

Simülasyon oyunları arasında yer alan Real Bus Games 2019 ile birbirinden farklı otobüsleri yoğun trafiğe karşı sürme fırsatı elde edeceğiz. Oyunculara farklı kamera açıları ile gerçekçi bir otobüs sürme deneyimi yaşatacak olan yapımda belirtilen duraklardan yolcuları toplacak ve gitmek istedikleri alanlara ulaştırmaya çalışacağız.

Akıcı trafiğin yer aldığı mobil yapımda farklı otobüs modellerini süreceğiz. Bazen şehir içinde bazen de şehir dışında zorlu yollar da yolcularımızı sapa sağlam gitmek istedikleri yere götürmeye çalışacağız. Kolay kontrollere sahip olan yapım oyunculara gerçekçi bir sürüş hissi sunuyor. Oyun içerisinde dinamik hava şartları da yer alacak. Sürücüler bazen güneşli bazen de yağmurlu havalarda otobüs sürme deneyimi yaşayacaklar.

Google Play üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunulan mobil simülasyon oyunu şuan çok düşük bir kitleye hitap ediyor. Dileyen oyuncular hemen indirebilir ve oyunu deneyimleme fırsatı elde edebilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR