Real Car City Driver 3D 1.4 (Android)

Real Car City Driver 3D

1.4
Real Car City Driver 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Car City Driver 3D ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Real Car City Driver 3D eğer hızlı arabaları kullanmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Real Car City Driver 3D bir simülasyona benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda Crime City adlı bir şehre konuk oluyoruz ve bir araba hırsızının yerine geçiyoruz. Oyunda Crime City şehrini yaya olarka dolaşabiliyor veya arabalarımız ile gezebiliyoruz. Oyunda temel amacımız çeşitli işleri alarak güzel arabaları çalmak, paketleri teslim etmek ve para kazanmak. Para kazandıkça kullandığımız arabaları garajımızda geliştirebiliyor ve daha hızlı hale getirebiliyoruz.

Real Car City Driver 3D'de her gün yeni bir işe başlayabilmemiz mümkün. Bu sayede kazanacağımız parayla kendi araba koleksiyonumuzu oluşturabiliyoruz. Real Car City Driver 3D'de arabalarımızı kullanırken şehiri çindeki trafiğe de dikkat etmemiz gerekiyor. Gerçekçi kontrollere sahip olan oyunda araçları satabilmemiz ve ek gelir elde edebilmemiz de söz konusu.

Real Car City Driver 3D çok yüksek grafik kalitesine sahip değil; fakat bu sayede eski Android cihazlarda da çalışabiliyor. Eğer 3 boyutlu bir sürüş deneyimi yaşamak isterseniz ve zengin bir içeriğe sahip bir yarış oyunu oynamak isterseniz Real Car City Driver 3D'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR