Real Car:Speed Racing

Real Car:Speed Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Car: Speed Racing, şehrin sokaklarında rakiplerimizle yarışlar yaptığımız aksiyon dolu bir oyun.

Araba ve yarış oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Real Car: Speed Racing'i mutlaka denemelisiniz. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda rakiplerimizle amansız bir mücadelenin içerisine giriyoruz.

Oyun tamamiyle alışkın olduğumuz yarış oyunlarının çizgisinde ilerliyor. Bir başka deyişle Real Car: Speed Racing bu kategoriye yeni bir şey getirmiyor. Fakat ele aldığı temayı başarılı bir şekilde işlediği için tercih sebebi olabilir.

Grafik olarak mobil bir oyundan olan beklentileri rahat bir şekilde karşılayan Real Car: Speed Racing'de bu tarz oyunlardan alışkın olduğumuz kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Aracımızı yönlendirmek için tabletimizi veya akıllı telefonumuzu sağa sola hareket ettirmemiz yetiyor. Kritik zamanlarda kullanacağımız nitro ise bize yarışlarda önemli avantajlar sağlayabiliyor.

Yarış oyunlarda bulunan güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Kazandığımız parayı kullanarak çeşitli güçlendiriciler alabiliyor ve bu sayede tur zamanlarımızı kısaltabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Real Car: Speed Racing, araba tutkunlarının kısa sürede seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR