Real City Bus 1.0 (Android)

Real City Bus

1.0
Real City Bus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real City Bus mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

Real City Bus eğer mobil cihazlarınız üzerinde eğlenceli bir otobüs kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Real City Bus'da bizi gerçekçi bir otobüs sürüş deneyimi bekliyor. Oyunda temel olarak otobü şöförlüğü yaparak para kazanmaya çalışan birinin yerine geçiyoruz. Bu iş için şehir içinde otobüsümüzle yol alıyoruz ve duraktan ootobüsümüze yolcuları alıyoruz. Sonrasında ise otobüsümüze aldığımız yolcuları belirlenen süre içerisinde varmak istedikleri durağa götürmemiz gerekiyor. Bu işi yaptıkça para kazanabilmekteyiz.

Real City Bus'da gerçekçi bir fizik motoru bulunmakta. Yani oyun içinde yüksek hızla yolculuk ederken virajları alamayabilir, kaza yapabilirsiniz. Bu nedenle aracınızı kullanırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca şehir içinde araç kullandığımız için dar sokaklardan geçemmiz gerekebiliyor. Bu durum da ekstra dikkat gerektirmekte.

Real City Bus ortalama kalitede grafiklere sahip olan bir oyun. Real City Bus vakit öldürmek için tercih edilebilir.

YORUMLAR