Real City Racing

Real City Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real City Racing eğlenceli bir yarış oyunudur

Real City Racing mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir yarış oyunu.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Real City Racing'de farklı arabalardan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyundaki temel amacımız yoğun trafiğin olduğu yollarda en yüksek hızla en uzun süre kaza yapmadan yol almak. Oyunda klasik arabaların yanında modifiyeli spor arabaları ve hatta tırları kontrol edebiliyoruz. Yarıştıkça kazanacağımız kaynaklarla yeni yarış arabalarının kilidini açabiliriz.

Real City Racing'in grafiklerinin çok başarılı olduğu söylenemez. Araba ve çevre grafikleri biraz düşük detaylı. Fakat oyun oynanışı ile sizi cezbedebilir. Oyun içerisinde yer alan nitro özelliği sayesinde yarışırken kısa süreliğine süper hızlara çıkabiliyorsunuz ve oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyorsunuz.

Real City Racing genel olarak ele alındığında görsel açıdan çok tatmin edici olmayan; fakat oynanışı ile beğeninizi kazanabilecek bir oyun.

YORUMLAR