Real Derby Racing 2015 1.05 (Android)

Real Derby Racing 2015

Real Derby Racing 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Derby Racing 2015, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve aksiyon dolu bir yarış oyunu.

Real Derby Racing 2015, mobil cihazları üzerinde araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcılara hitap eden aksiyon odaklı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda rakiplerimizi geçmeye değil onları parçalamaya çalışıyoruz.

Böylesine bir oyunda dikkat edilecek ilk yerlerden bir hiç kuşkusuz ki grafik modellemeleri ve fizik motorudur. Real Derby Racing 2015'te bu iki bileşene de çok dikkat edilmiş ve ortaya gerçekçi sonuçlar sunan bir kombinasyon çıkarılmış. Arabaların ve çevre birimlerinin modelleme kaliteleri tatmin edici seviyede. Gerçekçi hasar modellemeleri de oyunun gerçekçilik seviyesini artıran cinsten. Aracımızla rakiplerimize çarptığımız zaman meydana gelen hasarlar keyif faktörünü artırıyor.

Oyunda birçok farklı araç modeli bulunmakta. İstediğimiz aracı seçip oyuna başlayabiliyoruz. Seçebileceğimiz araçlar arasında arazi araçları ve nostaljik Amerikan arabaları bile var. Yani oyuncuya geniş çaplı bir seçenek listesi sunuluyor. Düşük ve yüksek çözünürlük desteği sunan oyunu tabletinizin veya akıllı telefonunuzun teknik özellikleri ne olursa olsun sorunsuzca oynayabilirsiniz.

Eğer araba oyunları ve yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Real Derby Racing 2015 denemeniz gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR