Real Drift Car Racing 2.0 (Android)

Real Drift Car Racing

2.0
Real Drift Car Racing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Drift Car Racing Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz en keyifli drift oyunlarından bir tanesi.

Real Drift Car Racing araba sporlarından hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken oyunlardan biri. Ücretli olarak indirilebiliyor olsa da sunduğu gelişmiş özellikleri, kaliteli oyun yapısı ve gelişmiş grafikleriyle dikkat çekiyor.

Oyunda yüksek performans sunan arabalarla drift yapmaya çalışıyoruz. Elbette bunu yapmak hiç de kolay değil. Ortaya düzgün bir drift çıkarabilmek için kontrolleri etkin bir şekilde kullanmak gerekiyor. Oyunda sunulan kontrolleri beklentilerinize ve oynayış stilinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Sergilediğiniz performansa göre para kazanabilir ve bu paraları araçlarınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Motor, vites, tekerlekler kazanılan parayla geliştirilebilecek elemanlar arasında.

Oyunda yer alan tüm araçların kendine has özel motor sesleri bulunuyor. Bu da oyunun orijinal yapısını destekleyen özelliklerden bir tanesi. Real Drift Car Racing’de oyuncular dünya çapından oyuncularla yarışma şansına sahipsiniz. Detaylı grafikler ve aksiyon dolu oyun yapısı ile Real Drift Car Racing mutlaka denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi.