Real Drift Racing : Road Racer

Real Drift Racing : Road Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Drift Racing : Road Racer mobil cihazllarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Real Drift Racing : Road Racer eğer adrenalin ve yüksek hız arıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Real Drift Racing : Road Racer'da oyuncular büyük bir şehirde düzenlenen yarışlara katılarak rakiplerini geçmeye ve şehrin en yetenekli yarışçısı olmaya çalışıyorlar. Düzenlenen yarışlarda ise keskin virajları yanlayarak alabiliyor, motorumuzu zorlayarak kalkış yaptıktan sonra en kısa süre içerisinde en yüksek hıza çıkmaya çabalayabiliyoruz.

Real Drift Racing : Road Racer'da oyuncular farklı araç seçeneklerine sahipler. Bu araçları tercihlerimize göre modifiye edebilmemiz de mümkün. Aracımızın boyasını değiştirebileceğimiz gibi jantlarını, frenlerini ve daha birçok farklı parçasını farklı şekilde yapılandırabiliyoruz. Oyun boyunca toplayacağımız altınla yeni modifiye seçeneklerinin kilidini açabilmekteyiz.

Real Drift Racing : Road Racer içinde 4 farklı oyun modu bulunuyor ve bu modlar bize farklı oyun tecrübeleri yaşatıyorlar. Oyunu oynarken dilerseniz mobil cihazınızın hareket sensörlerini tercih edebilir, dilerseniz klasik dokunmatik kontrollerle oyunu oynayabilirsiniz.