Real Racer Drift

Real Racer Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Racer Drift ile farklı pistlerde sürüş yeteneklerimizi test ediyoruz

Real Racer Drift eğer ralli türünde araba yarışı oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Real Racer Drift'de tozlu pistlere çıkarak dünya çapında ralli turnuvalarına katılıyoruz ve sürüş yeteneklerimizi kanıtlıyoruz. Real Racer Drift bize tıpkı 90'lı yıllarda oynadığımız retro yarış oyunlarını hatırlatıyor. Klasik tarzda grafikleriyle nostaljik bir hava yaşatan oyun arcade türünün iyi bir örneği. 

Real Racer Drift'de temel amacımız yarış pistlerindeki kontrol noktalarından zaman dolmadan geçmek ve yarışta en iyi zamanı elde etmek. Oyun hemen hemen her Android cihazda rahatça çalışabilmekte. Özel olarak optimize edilmiş Real Racer Drift düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda bile akıcı bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Oyunun kontrol yapısı ise dokunmtik ekranlarla iyi bir uyum sağlıyor ve oyun rahatça oynanabiliyor.

Real Racer Drift mobil cihazlarınızda retro tarzda bir oyun tecrübesi yaşamanıza imkan veren ve eğlenceyi yanınızda taşımanızı sağlayan eğlenceli bir yarış oyunu.

YORUMLAR