Real Scary Spiders 1.3.01 (Android)

Real Scary Spiders

Real Scary Spiders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Scary Spiders, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Real Scary Spiders, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Egzotik hayvanlara meraklıysanız ve evcil hayvan beslemeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre olabilir.

Animal Planet adlı belgesel kanalı tarafından geliştirilmiş olan oyun aslında bir nevi sanal bebek oyunu diyebilirim. Fakat burada sanal bir hayvanı, egzotik bir örümceği evcil hayvanınız olarak besliyorsunuz.

Korkutucu fakat aynı zamanda da etkileyici egzotik örümceklerle ilgileniyorsanız ve bu tarz hayvanları seviyorsanız bu oyun ile enteresan ve farklı bir örümceği besleyebilirsiniz. Yine bir sanal bebek gibi bütün bakımıyla siz ilgileniyorsunuz.

Gerçeğe yakın grafikleri ve en ince detaylarıyla gerçekçi örümcekleri ile etkileyici bir oyun olan Real Scary Spiders'da örümceğinizin bakımlarını üstleniyorsunuz. Acıktığında acayip böceklerle onu besliyor ve büyümesini izliyorsunuz.

Bununla birlikte örümceğinize değişik numaralar de öğretebiliyorsunuz. Oyunun en güzel tarafı ise artırılmış gerçeklik denilen bir kamera numarası sunması. Bu numara ile gerçek dünyaya örümceğinizi getirebiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda toplayıp koleksiyon yapabileceğiniz pek çok farklı türde örümcek bulunuyor. Bunlarla ilgili özel bilgileri öğrenebiliyor ve bilmediğiniz pek çok yeni şeyi keşfedebiliyorsunuz. Yine örümceklerinizin fotoğrafını çekip arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Enteresan ve değişik bir simülasyon oyunu olan Real Scary Spiders'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR